featured

Adana Demirspor'dan Seferovic için teklif

Haris Seferovic'in maliyetinden kurtulmak isteyen Galatasaray'a Adana Demirspor'dan bir teklif geldi...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haris Seferovic’in kiralık sözleşmesinin feshi için Benfica ile yapılan görüşmelerden sonuç çıkmadı… Portekiz ekibi, İsviçreli golcünün sezon sonuna kadar kendilerinin değil Galatasaray’ın sorunu olduğunu iletti. Sözleşmesi feshedilirse Galatasaray’ın 1 yıllık maaşının tamamını ödemekle yükümlü olacağını ayrıca kiralam bedelinin taksidinin geri kalanının da ödenmek zorunda olduğunu iletti. 

BENFİCA’DAN GALATASARAY’A O ÖNERİ

Benfica’nın Galatasaray’a önerisi, Seferovic’e kulüp bulması oldu. Eğer sarı-kırmızılı kulüp İsviçreli golcüye kulüp bulursa kiralama bitirme işlemi ile yeni maaş işlemi konusunda her türlü kolaylığın sağlanacağını bilgisini verdi. 

ADANA DEMİRSPOR’DAN TEKLİF

Bir süredir Seferovic için kulüp arayan Galatasaray, İsviçreli golcünün 2.3 milyon Euro’luk yıllık maaşı yüzünden çok zorlanıyor. Kısa süre önce Artem Dzyuba’yı gönderen Adana Demirspor, yarım sezon için Seferovic’in maaşının 150 bin Euro’luk maliyetini karşılamayı teklif etti. Bu ise yarım yıl için 1.15 milyon Euro kazanan Seferovic’in maaşının 1 milyon Euro’sunu Galatasaray tarafından ödenmeye devam edilmesi anlamına geliyor. 

SEFEROVİC’E İSVİÇRE’DEN TAKIM ARANIYOR

Sarı-kırmızılılar Seferovic’e İsviçre’den takım arıyor. En azından ikinci yarıdaki 1.15 milyon Euro’luk maaşının 300-400 bin Euro’sunu karşılanmasını bekliyor. 

0
sevd_m
SEVDİM
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
kizgin
KIZGIN
0
_a_kin
ŞAŞKIN
2
mutlu
MUTLU
Adana Demirspor’dan Seferovic atağı

Bir Cevap Yazın

Giriş Yap

Demirspor Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!