DOLAR 7,6343
EURO 8,9837
ALTIN 469,78
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Adana 34°C
Az Bulutlu
Adana
34°C
Az Bulutlu
Çar 35°C
Per 34°C
Cum 34°C
Cts 33°C

TFF 1. Lig’de ilk haftanın görünümü

TFF 1. Lig’in ilk haftası yapılan iki maçla sona erdi. İşte sonuçlar, puan durumu ve gelecek haftanın programı…

TFF 1. Lig’de ilk haftanın görünümü
15.09.2020
42
A+
A-

TFF 1. Lig’in ilk haftası yapılan iki maçla sona erdi.

Ligde bugün oynanan karşılaşmalarda Balıkesirspor sahasında Giresunspor’u 3-1 yenerken, Akhisarspor ise Tuzlaspor ile 0-0 berabere kaldı.

TFF 1. Lig’de 1. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Menemenspor- Altınordu: 0-2

Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 2-1

Beypiliç Boluspor- Ankara Keçiörengücü: 0-1

Ankaraspor- Eskişehirspor: 1-0

Bursaspor- Adana Demirspor: 1-3

Adanaspor- İstanbulspor: 1-0

Akhisarspor-Tuzlaspor: 0-0

Balıkesirspor-Giresunspor: 3-1

Puan durumu

TFF 1. Lig’de ilk hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TakımOGBMAYAVP
1ADANA DEMİRSPOR11003123
2BALIKESİRSPOR11003123
3ALTINORDU11002023
4ÜMRANİYESPOR11002113
5ADANASPOR11001013
6ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ11001013
7ANKARASPOR11001013
8AKHİSARSPOR10100001
9ALTAY10100001
10TUZLA10100001
11YILPORT SAMSUNSPOR10100001
12ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR100112-10
13BEYPİLİÇ BOLUSPOR100101-10
14ESKİŞEHİRSPOR100101-10
15İSTANBULSPOR100101-10
16BURSASPOR100113-20
17GİRESUNSPOR100113-20
18MENEMENSPOR100102-20

2. hafta programı

TFF 1. Lig’de 2. hafta maçlarının programı şöyle:

18 Eylül Cuma:

19.00 Eskişehirspor-Adanaspor (Eskişehir Yeni)

19 Eylül Cumartesi:

14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Akhisarspor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Tuzlaspor-Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Altınordu-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

20 Eylül Pazar:

14.00 Ankara Keçiörengücü-Ankaraspor (Aktepe)

16.30 İstanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Giresunspor-Menemenspor (Giresun Atatürk)

21 Eylül Pazartesi:

19.00 Adana Demirspor-Beypiliç Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Yılport Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.